Lista ofert

329 900 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Brynów, Os. Zgrzebnioka
Katowice, Brynów, Os. Zgrzebnioka
Powierzchnia: 51,00 m2
Cena/m2: 6 468,63 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1319

Notatnik
329 900 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Powierzchnia: 48,20 m2
Cena/m2: 6 844,40 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1318

Notatnik
575 000 zł
dom na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Powierzchnia: 100,00 m2
Cena/m2: 5 750,00 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-DS-1300

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Radomsko
Radomsko
Powierzchnia: 58,00 m2
Cena/m2: 5 689,66 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1294

Notatnik
699 000 zł
dom na sprzedaż - Częstochowa, Północ
Częstochowa, Północ
Powierzchnia: 126,85 m2
Cena/m2: 5 510,45 zł
Pokoje: 4 pokoje
TRN-DS-1288

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Powierzchnia: 62,00 m2
Cena/m2: 5 887,10 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1276

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka
Częstochowa, Parkitka
Powierzchnia: 76,09 m2
Cena/m2: 11 000,00 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1269

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Powierzchnia: 29,50 m2
Cena/m2: 6 271,19 zł
Pokoje: 1 pokój
TRN-MS-1267

Notatnik

rozumiem