Lista ofert

329 900 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Brynów, Os. Zgrzebnioka
Katowice, Brynów, Os. Zgrzebnioka
Powierzchnia: 51,00 m2
Cena/m2: 6 468,63 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1319

Notatnik
329 900 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Powierzchnia: 48,20 m2
Cena/m2: 6 844,40 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1318

Notatnik
445 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Śródmieście
Częstochowa, Śródmieście
Powierzchnia: 55,77 m2
Cena/m2: 7 979,20 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1317

Notatnik
390 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Śródmieście
Częstochowa, Śródmieście
Powierzchnia: 100,00 m2
Cena/m2: 3 900,00 zł
Pokoje: 4 pokoje
TRN-MS-1312

Notatnik
299 900 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Trzech Wieszczów
Częstochowa, Trzech Wieszczów
Powierzchnia: 48,80 m2
Cena/m2: 6 145,49 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1310

Notatnik
270 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Radomsko, Stary Kowalowiec
Radomsko, Stary Kowalowiec
Powierzchnia: 48,00 m2
Cena/m2: 5 625,00 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1309

Notatnik
280 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Radomsko
Radomsko
Powierzchnia: 49,00 m2
Cena/m2: 5 714,29 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1308

Notatnik
550 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Radomsko, Miłaczki
Radomsko, Miłaczki
Powierzchnia: 70,00 m2
Cena/m2: 7 857,14 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1307

Notatnik

rozumiem