Lista ofert

329 900 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Powierzchnia: 48,20 m2
Cena/m2: 6 844,40 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1318

Notatnik
445 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Śródmieście
Częstochowa, Śródmieście
Powierzchnia: 55,77 m2
Cena/m2: 7 979,20 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1317

Notatnik
390 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Śródmieście
Częstochowa, Śródmieście
Powierzchnia: 100,00 m2
Cena/m2: 3 900,00 zł
Pokoje: 4 pokoje
TRN-MS-1312

Notatnik
299 900 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Trzech Wieszczów
Częstochowa, Trzech Wieszczów
Powierzchnia: 48,80 m2
Cena/m2: 6 145,49 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1310

Notatnik
376 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Powierzchnia: 48,50 m2
Cena/m2: 7 752,58 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1306

Notatnik
540 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka
Częstochowa, Parkitka
Powierzchnia: 46,00 m2
Cena/m2: 11 739,13 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1305

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Powierzchnia: 30,00 m2
Cena/m2: 7 666,67 zł
Pokoje: 1 pokój
TRN-MS-1302

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Powierzchnia: 46,00 m2
Cena/m2: 6 739,13 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1301

Notatnik

rozumiem