Offers list

230 000 zł
apartment for sale - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Area: 30,00 m2
Price/m2: 7 666,67 zł
Rooms: 1 room
TRN-MS-1302

Notepad
310 000 zł
apartment for sale - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Area: 46,00 m2
Price/m2: 6 739,13 zł
Rooms: 2 rooms
TRN-MS-1301

Notepad
340 000 zł
apartment for sale - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Area: 50,60 m2
Price/m2: 6 719,37 zł
Rooms: 2 rooms
TRN-MS-1295

Notepad
389 000 zł
apartment for sale - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Area: 47,00 m2
Price/m2: 8 276,60 zł
Rooms: 3 rooms
TRN-MS-1292

Notepad
185 000 zł
apartment for sale - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Area: 29,50 m2
Price/m2: 6 271,19 zł
Rooms: 1 room
TRN-MS-1267

Notepad
249 000 zł
apartment for sale - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Area: 30,00 m2
Price/m2: 8 300,00 zł
Rooms: 1 room
TRN-MS-1247

Notepad
199 000 zł
apartment for sale - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Area: 23,00 m2
Price/m2: 8 652,17 zł
Rooms: 1 room
TRN-MS-1243

Notepad

accept