Mieszkanie na sprzedaż 48,50 m²

Częstochowa, Wrzosowiak

Symbol oferty: TRN-MS-1327
Cena
339 000
cena za m2
6 989,69 zł/m²
Powierzchnia
48,50 m²
Piętro
3p

Szczegóły oferty

Symbol oferty TRN-MS-1327
Powierzchnia 48,50 m²
Powierzchnia użytkowa 48,50 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana pustak
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników CO, gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu Do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 850 PLN
Okna PCV
Instalacje częściowo wymienione
Balkon jest
Rok budowy 1970
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda tak - ciepła junkers
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie dwustronne
Piętro 3p
Pośrednik Nieruchomości
Julia Rajek

+48 730 559 209

Opis

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie.

Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1970 roku, wybudowanym z pustaka i ocieplonym styropianem. Do budynku przynależy parking dla mieszkańców zabezpieczony szlabanem na pilota. Lokal stanowi pełną własność z Księgą Wieczystą.

Mieszkanie

  • powierzchnia 48,5 m²
  • 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój
  • piętro 3
  • okna PCV
  • remont przeprowadzony w 2018 roku
  • wymiana podłóg w 2021 roku
  • media: ogrzewanie miejskie z podzielnikami, ciepła woda z junkersa, prąd i gaz
  • piwnica i balkon

Pozostałe informacje

  • czynsz około 850 zł (w tym woda, śmieci oraz ogrzewanie)
  • budynek ocieplony styropianem
  • parking na pilota dla mieszkańców